Skip to content Skip to footer

Etiket

Etiket sektöründe uzun yılların getirdiği iş deneyimiyle sizlere en kaliteli ürünü, en uygun fiyata, en hızlı şekilde sunmaya hazırız. Baskısız etiketlerden çok renkli baskılı etikete kadar her türlü yapışkanlı, yapışkansız etiket taleplerinizde; ribbon ve barkod makinesi ihtiyaçlarınızda uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Parkurumuza yeni eklediğimiz rulo offset makinemiz sayesinde de baskı kalitemizi daha da arttırmış bulunmaktayız. İhtiyacınız olan her türlü şarap etiketi, kozmetik etiketi, gıda etiketi ve burada sayamayacağımız bir çok sektöre ait etiket taleplerinize en kaliteli baskımızla cevap verebilmekteyiz. Ayrıca etiketlerinize emboss, sıcak, soğuk yaldız uygulamaları da yapabilmekteyiz.

Baskı Öncesi

Müşteri sipariş onayı sonrasında “üretim iş emri” açarak üretim sürecini başlatırız. İşin renk ayrımı ve montajını gerçekleştirerek, uygun klişe ve bıçak teminini sağlarız.

Baskı

Hazırlanan klişe, bıçak ve depodan gelen ham madde ile baskı referansını göz önünde tutarak işin baskısını tamamlarız.

Dilimleme ve Kalite Kontrol

Bobin olarak baskısını tamamladığımız işleri dilimleriz. Müşterilerimizden aldığımız bilgiler (bobin çapı, bobin adedi, sarım yönü) doğrultusunda kalite kontrol yaparak ürünleri paketleriz.

Son Kontrol

Baskı esnasında kartela yöntemi ile işin öncelikli kontrolünü yaparız. Ürünlerimizi, paketleme esnasında, farklı paketlerden aldığımız referanslar doğrultusunda yeniden kontrol ederiz.