Skip to content Skip to footer

Tabaka Ofset

Narfen, 1987 yılından bu yana tabaka ofset baskı teknolojisi ile hizmet verir. 2010 yılında taşındığımız Çerkezköy üretim tesisisinde, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası süreçlerini kendi bünyesinde organize eder.

Çalışmalarını, aralarında 7 renk baskı yapabilenlerin de bulunduğu, 25×35 cm ile 70×100 cm ölçüleri arasındaki, tamamı Heidelberg olmak üzere 13 baskı ünitesini içeren makine parkuru ile sürdürür.

Baskı Öncesi – Görsellerin Baskıya Hazırlanması Aşaması

Talepler doğrultusunda; tasarımların oluşturulması, onay için ozalit çıktısı.

Broşür, Katalog, Dergi, Kitap, İnsert, Prospektüs, Etiket vb. ürünlerin (mac-pc) ortamında tasliflenip renk ayrımı yapılarak kalıplara alınması.

Kalıpların baskı öncesi kontrolü ve ölçümü

Baskı – Ürünlerin Baskı Aşaması

Broşür, katalog, dergi, kitap, kutu, afiş, insert, prospektüs vb. ürünlerin teknolojik masa kontrollü ofset ve dijital makinalarda imal edilmesidir.

Heidelberg tarafından geliştirilmiş ileri teknoloji parkurumuzda çalışan baskı ustalarımız ile baskı sürecini kusursuzca yönetiriz. Tüm süreç boyunca kontrollerini sürdüren Spectro Plate Ölçüm sistemimiz ile kusursuz renk sonucu sağlarız.

Baskı Sonrası – Ürünlerin Üretimdeki Son Aşaması

Teknolojiyi yakından takip edişimiz ve nitelikli çalışan politikamız sayesinde, işçilik kalitesi ve tecrübenin ön plana çıktığı baskı sonrası işlemlerini kusursuzca tamamlarız. Katlama makinelerimizle her türlü ihtiyacı karşılar, özel kesim makinelerimizle sayısız sektöre çözüm sunarız.

Amerikan cilt, pure cilt, iplik dikiş, tel dikiş ve spiral ciltlerin tamamını kendi bünyemizde yapar, nadir bulunabilen pure cilt makinelerimizle yerli ve yabancı birçok müşterimizin beklentisini karşılarız.